GülçinErgül.Gen.TR (= Cup Cakes =)

GEFC & Gülçin Ergül Röportajı 11Nisan2010

GEFC: Hayatını özetleyebileceğin bir söz var mı, varsa nedir ?

Gülçin: Bir kamikazeye binmis gidiyoruz işte! İnişli yerlerde çok ürkmemeye bu şekilde güçlenmeye çalışıyoruz diyebilirim.

—-

GEFC: Hepsi grubunun tatlı, sempatik ve çocuk ruhlu kızıydın.Şimdi tek başınasın.Yine çocuk ruhlu mu olacaksın bu işte yoksa daha farklı bir çıkış mı yapacaksın ?

Gülçin: Çocuk ruhum hiç bir zaman ölmeyecek insallah, çünkü hayal gücü ve olgunluk bence bu yoldan geciyor. Ne kadar örselensek de , hala guclu ama yumusak , olgun ama cocuk gibi sevgi dolu , her ne olursa olsun temiz ve meraklı kalmamız gerektigini dusunuyorum. gulen gozlerimin ardında cok duygusal ve yıpranmamak icin savasan biri yasıyor.cocuk gibi enerjik ve heyecanlı gorunebilirim kimi zaman ama Aynı zamanda her zaman gostermedigim ozel oldugunu dusundugum oldukca disi olgun bir yanım da var. Aslında 24 yıldır yasıyorum ben, cocuk degilim.Bu benim. Kendimi kalıplasmadan size oldugum gibi sunmak isterim insallah.

—-

GEFC: Hayatta yaptığın ve keşke hiç yapmasaydım dediğin bir olay veya anın var mı?

Gülçin: Keşke demeyi kendime yakıştıramıyorum. Her yaşadıgımı bir avantaja cevirmeye ya da bardagın dolu tarafına bakmam gerektigini biliyorum. O yuzden bulamadım simdi.bir de ne yaparsan yap, olacak olacaklar derim ben.

Devamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Post Navigation