GülçinErgül.Gen.TR (= Cup Cakes =)

Gülçin artık tek başına devam ediyor

Hepsi grubundan geçen aylarda ayrılan Gülçin Ergül, artık kendi kanatlarıyla uçmaya hazırlanıyor. Ayrıldığı gruba 2005 yılından alacakları bulunduğu için dava açan Gülçin, Hepsi’nin artık kendisi için çok gerilerde kaldığını söyledi. Evlenip Dubai’ye yerleşmeyi düşündüğü için eski grup arkadaşlarını yarı yolda bıraktığı yolundaki iddialara üzüldüğünü belirten Gülçin, “Özel hayatımla ilgili bir şey açıklayacak olsam, ben kendim açıklarım ama artık özel hayatım da kalmadı” dedi.

Hepsi grubu kurulurken düşünceleriniz nelerdi?
Hayalim hep acapella ya da canlı çok sesli büyük bir müzik paylaşımı içinde söylemekti. Bu hayalimi revize etmem gerektiğini kabullenmek benim için uzun sürdü. İşte değişen şeylerden biri hayallerimdi. Uyumlu bir şekilde reçel kavanozlarının yanında bir limon reçeli kavanozuydum. Eskisi gibiyim ama Gülçin tek başına tamamen farklı bir platformda olmalı… Ayrıca değişen daha çok çok şey var. O zamanlar toydum, şimdi daha bilinçli, daha tecrübeli, yoğurdu üfleyerek yiyen yetişkin biri oldum.

Gruptan ayrılmanızdaki etkenler neler?
Kısaca şirketle ilgili meseleler… Hakkımı arıyorum, çünkü aramam gerekiyor.

Sizin hakkınızda birçok iddia ortaya atıldı. Bu iddiaların doğruluk payı nedir?
Birçok tutarsız haber çıktı. Seyirci hangisine inandı, takip etti, bilemiyorum. Özel hayatımla ilgili bir şey açıklayacak olsam, kendim açıklarım. Ben de hakkımda söylenenleri seyirci olarak izledim ve çok üzüldüm. Hayranlarımın üzülmesi beni daha da çok üzdü. Çünkü hayranlarımıza karşı büyük bir sorumluluk hissediyorum. O yüzden en sonunda açıklama yapmak zorundaydım.

Hepsi grubu olarak birçok iş yaptınız. Reklam filmi ve dizi bu anlaşmalar ne oldu?
Ben de ne olduğunu soruyorum zaten. (Kahkaha atıyor)

Grup olarak bir sinema filmi projesi vardı, siz ayrıldıktan sonra neler yasandı?
Bir film olacaksa eğer çekerim demiştim. Çünkü başlanmış bir işti. TV’den duyduğuma göre, 3 kişi çekeceklermiş. Herhalde öyle karar vermişler. Benden sonra ne oldu bilemem.

Hepsi grubu sizin gözünüzde eski öne-nimini tama-men yitirdi mi?
Ben işkolik bir insanım aşkkolik değil ama motivasyon ve mutluluk çok önemli.

Albüm teklifi ve oyunculuk teklifi aldınız mı?
Reklam, konser teklifi geldi. Menajerliğimi yapabileceklerini söyleyenler, bana şarkı vermek isteyen önemli kişiler var ayrıca albüm teklifi de geldi.

Ayrılık kararınızı aileniz nasıl karşıladı?
Babam, “Sırtındaki yükleri attın kızım” dedi. Beni hakkımı aramam gerektiği konusunda ve hayatta her konuda destekliyorlar.

Solo bir albüm çıkartmayı düşünüyor musunuz?
İlk önceliğim tamamen özgür olduğumu hissetmek. Kimileri dönem dönem benim solo albüm yaptığım konusunda duyumlar alıp duruyorlarmış, hariçten sesler senfonisi… Yapmamam anormal sanırım, buradan bunu anlıyorum.

‘Grubu yarı yolda bıraktın’ gibi tepkiler geldi mi?
Hahaa! Zaten diğer 3 kişi devam etme isteklerini bu konudaki onaylarını belirtiyorlar. Diğer 3 grup üyesiyle, “Gitme Gülçin” diye bir konuşma olmadı. Herkes için böyle devam etmek en hayırlısı. Beni sokakta gören kişiler daha çok sevimli hayalet Casper’i görmüşe dönüyorlar, sanki başkaları öyle dedi diye ben Dubai’de olmalıymışım gibi…. Çok komik oluyor. Ben 1.5 – 2 aydır İstanbul’dayım. Dubai’ye her zaman gidiyorum. Gittim, geri döndüm.

En büyük endişeniz nedir?
Eskiden yalandan ve yanlış anlaşılmaktan, kulaktan kulağa oynayanlardan korkardım, şimdi korkmuyorum. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

Tek başına neler yapmayı hedefliyorsunuz?
Kendimi ifade etmek…Yapmam gereken bir contemporary dance kompozisyonu var. Dansçılarımı bulup çalıştırıp ben de aynı zamanda dans ederek bu projeyi dekoruyla, kostümüyle hazırlamak zorundayım. İyi bir sponsor bulursak da güzel olur.

Dava devam ediyor. Ne zaman albüm çıkartacaksınız?
Bu bir hukuki süreç, bu tam anlamıyla bir tartışma konusu diyelim.

Eğer albüm çıkartırsanız tarzı nasıl olacak?
Caz vokal dersi alan, daha çok soul dinleyen Türk müziğine de bayılan biriyim. Benim söylemeyi sevdiğim tarzda Türkçe müzik yok, onu da benim yapmam gerekir.

Hepsi grubu 3 kişi olarak bu başarıyı devam ettirebilecek mi?
Ben Mevlana’nın da dediği gibi, “Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez” diyerek başarılı olmalarını diliyorum.

Hepsi benim için mazi

Hepsi grubu sizin için ne anlam ifade ediyor?
Maziyi…

Çıkan haberlerden sonra hayranlarınızın size karşı tepkisi ne oldu?
Çıkan haberleri izleyip çok üzülen ve epey kızan hayranlar var. Fakat yapmadığım açıklamalardan ben sorumlu değilim. Hayatta hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını yaşadıkça öğrenecekler. Hayatı sorgulayarak yaşamak, olaylara objektif olarak kuş bakışı bakmak gerekiyor. Her şeyin bilincinde olup olgunlukla anlayış gösterip bana güvenerek, destekleyen tek başıma daha başarılı ve kaliteli işler yapacağıma inandıklarını söyleyen büyük bir kitle var. Çoğunluk aynı cümleleri kurunca ben de bir doğruluk payı vardır diye düşünüyorum.

14 Thoughts on “Gülçin artık tek başına devam ediyor

 1. kendine ait bi şarkı yapıcakmısın?

 2. admin on 07 Ocak 2010 at 13:28 said:

  Albüm Çalışmaları Devam Ediyor Kendine Ait Şarkısı olacaktır Eminim

 3. beyda on 08 Ocak 2010 at 00:07 said:

  yaaa ben bunun albümünü coook merak ediyorum bira önce ciksar insallah ama kesin cok iyi olacaktir galiba yani

 4. gülcin abla.. ben ilk defa bu sayfaya giriorum senden haberr yok 🙁 albümun ciksaaa.. seni unuttuk falan zanettmee hepsii amaa gülcinde sende varsin benim icin (K) 🙂 kendine iyi baaak

  **Berlinden öpücükLer

 5. senicok seviyorum cok guzelsin senın hayranınım sarkıların ne yaman geliyor seni destekliyorummmmmm

 6. ben burcu seni çokkkkkkkkkkkkkk seviyorum canım ablam

 7. gülçin seni çok seviyorum sesin çok güzel kendi başına albüm çıkar eren yasemin ve cemreyi geçersin

 8. gülçin sen çok güzelsin seni çok seviyorum lütfen sesini kullan ve albüm çıkar

 9. Gülçin ablaaa seni çok seviyorum. Çok güzelsin. Ben 12 yaşındayım =) Sesim çok güzel , zenci gırtlağım var * 1. olmuştum =) Sen benim idolümsünnnnn !!! Ama lütfen artık albüm çıkar . Ben ve öbürkü hayranlarında çok mutlu oluruz 🙂

 10. beyza on 01 Haziran 2010 at 21:58 said:

  evet ya biran önce albümü ciksa ne güzel olur

  ayrica Eurovisiona katilmasina cok isterim

 11. gülçin on 04 Haziran 2010 at 12:24 said:

  ya admincim tabiiki olacak gülçin ablaya ben sordum evet düşünüyorum şu aralar yapmayı düşünmüyorum dedi seni çok seviyorum gülçin

 12. Anonim on 05 Ocak 2011 at 21:51 said:

  OoOonları çeşke GÜLÇİN ablaya YaPtıkları gibi oda onlara karşı Bir ŞarKı YaPsa Çeşke hemen Albüm yapsaaaa..!!! Seni ÇoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOok SeviyorumMmMmMmMmMmMmM..!!! C(:

 13. Anonim on 04 Şubat 2011 at 17:47 said:

  slm.ben deniz irandan.seni cok seviyorum.gruptan gitmene cok ozoldum ama sana basarilar diliyorum

 14. Anonim on 12 Şubat 2011 at 00:06 said:

  ara şarkını gerçekten çok beğendim seni çok seviyorum başarılar dilerim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Post Navigation